Ana Sayfa > SPOR Haberleri > Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan Diyarbekirspor maçının ardından dayak iddiası

Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan Diyarbekirspor maçının ardından dayak iddiası

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Bursaspor – Diyarbekirspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Futbolcuları ve hakemlere sitem eden Başkan Günay, bir Diyarbekirsporlu futbolcunun da kendi başkanları tarafından dövüldüğünü iddia etti.

Başkan Günay açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Tüm spor camiasına Bursaspor’da bugün yaşanan olayların üzücü olduğunu, herkes gibi bizlerin de üzüldüğünü herkes gibi olmaması gereken hareketler olduğunu gördük. Bursaspor – Diyarbekirspor maçının ne kadar önemli olduğunu ve tüm bir haftadır gündemde olan bir maça tecrübesiz ya da kasıtlı bir hakemin gönderilip gönderilmediğini kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

“DAHA BETERLERİNİ DİĞER MAÇLARDA GÖRDÜK”

Maçın bitmesine az bir zaman kala, eğer bu maçı bitiremiyorsan, oradaki yapılan hareketleri görmezden gelip, tahrik olmasına, genç çocukların yapacaklarına engel olamıyorsan, başta hakemlerin hatalarını sezon başından beri gördük. Bu maçta gerçekler daha ortaya çıktı. Dikkatler bu maçta olduğu için ortaya çıktı. Sezon başından beri Bursaspor’a federasyonun yönlendirdiği hakemlerin bugün yaptıkları normaldi. Daha beterlerini, fazlasını biz diğer maçlarda da gördük” dedi.

“BÜTÜN CAMİAYA YANSITMAK YANLIŞ OLUR”

Dün Bursaspor yönetiminin Diyarbekir yönetimini ziyaretinin sorulması üzerine Başkan Günay şu cevabı verdi: “Biz başkanla bugün beraberdik. Dün gittiğimizde rahatsızlığından dolayı otelden ayrılmış, görüşemedik. Bizden önce Bursa’da bazı taraftarlar da ziyaret etti, biz de ettik. Kendileri yoktu ama görüştük ve bize ‘Kusura bakmayın, dışarı çıkmak mecburiyetinde kaldık’ dedi. Dün görüşemedik ama başkanla bugün burada görüştük” dedi.

“BU OLAYI GÖRENLER VAR”

Günay sözlerine şöyle devam etti: “Bursa, Diyarbakır, Mardin bütün şehirler, Türkiye sınırlarındaki olan kulüplerin başkanları bizim misafirimizdir. Biz gittiğimizde bizi nasıl ağırlıyorlarsa biz de onları ağırlıyoruz. Yani içerideki bir iki futbolcunun yaptığını da bütün camiaya yansıtmak da yanlıştır. Hatta Diyarbekirspor’un Başkanı’na buradan teşekkür ederim. O hareketleri yapan 11 numaralı futbolcuyu soyunma odasında dövdüğünü gördük. Yaptığı yanlıştır diye. O olayları başlatan oyuncuya soyunma odasında gereken neyse yapmış. Dövmüş demeyelim de, cezasını vermişler. Yani öyle sözle filan değil. Bu olayı görenler var.”

  Bursaspor-Diyarbekirspor maçında futbolcular birbirine girdi

Kaynak: İHA

PFDK kararları açıklandı: Ankaragücü ve Faruk Koca’nın cezaları belli oldu
PFDK kararları açıklandı: Ankaragücü ve Faruk Koca’nın cezaları belli oldu

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, MKE Ankaragücü'nün istifa eden başkanı Faruk Koca'ya sürekli hak mahrumiyeti cezası verdi. MKE Ankaragücü'ne ise 5 Read more

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki muhtemel rakipleri kesinleşti
Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki muhtemel rakipleri kesinleşti

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu son maçında deplasmanda Kopenhag’a 1-0 mağlup olarak yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam eden Galatasaray'ın play-off Read more

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Verified by MonsterInsights

AskimSinSohbet.Net – Sohbet Muhabbet Chat Mobil Sohbet Bursaspor Başkanı Recep Günay’dan Diyarbekirspor maçının ardından dayak iddiası

Verified by MonsterInsights